PURUSTUSSEADMED

Purustamine

Powerscreen projekteerib ja toodab tipptasemel mobiilseid purustusseadmeid.Meie klientideks on (mis) materjale tootvad ettevõtted. Seadmete valikus on lõug-, koonus- ja rootorpurustid. Seadmed on silma paistnud kõrge tootlikuse ja hea vastupidvusega. Terexil on üles ehitanud kõrgetasemelise klienditoe, mis aitab lahendada ka kõige keerukamaid probleeme.

Lõugpurustid

Powerscreen pakub erineva suuruse ja võimekusega esimese astme purusteid. Tootevalikus on seadmeid, mis sobivad väikesemahulistele lammutusobjektidele kui ka suurtesse karjääridesse. Lõugpurustid sobivad purustama materjale, mille suurus varieerub 0-1100mm.

Koonuspurustid

Koonuspurusteid kasutatakse kõrgetasemelise killustiku ja purukruusa tootmisel. Seade on sobiv koos töötama nii lõugpurusti kui ka järel sõeltega.Tegemist on teise astme mobiilse purustiga.

Rootorpurusti

Rootorite tootesari  sobib  betooni, kruusa, klaasi, paekivi ja muude mineraalsete materjalide purustamiseks. Tootevalikusse kuuluvad nii horisontaalselt kui vertikaalselt purustavad mobiilsed rootorpurustid.

Lae alla brožüür

Crushing Brochure_EN.pdf